KONST / Litografier / Färglitografi 10583421
nr 1058 3421
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Mikael Kihlman (f. 1953), spårvagnar, EA-upplaga, signerad, motivet: 26x20
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 september 2016
kl 20:58:47
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)